BMW E46 Gizli Özellik Listesi

Kilitleyince Sesli Onay: Bu kodlama sonrası aracı kilitleyince 1 kez sesli uyarı verecektir.

Kilit Açınca Sesli Onay: Bu kodlama sonrası aracın kilidini açınca 2 kez sesli uyarı verecektir.

Kumandadan Cam ve Sunroof Açma: Kumandadan camları ve sunroofu açabilirsiniz.

Kapıların Açılması ile Camların Hareketinin Devam Etmesi: Normalde cam açma veya kapatma komutu verdiğinizde kapıların açılması ile beraber bu komut iptal olarak cam açma veya kapatma işlemi yarıda kesilmektedir. Bu kodlama ile beraber bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Otomatik Tekrar Kilitleme: Kapılar açldığında 2 dakika sonra otomatik olarak tekrar kilitlenmesi özelliğidir. Yanlışlıkla açılan kapıların hırsızlık tehlikesi oluşturmasını engeller.7

Otomatik Kilitlenme: Araç belli bir hızı geçtikten sonra kapıların otomatik olarak kilitlenmesi özelliğini aktif edebiliriz.

Komfor Modu: Konfor modu ile araçtan uzaklaşınca kapıların kilitlenmesini aktive edebiliriz. Ayrıca kapıların konfor modu ile kilitlenmesini açtıktan sonra camların, sunroofun ve aynaların otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri viteste sağ aynanın kaldırımı göstermesi özelliğidir. Eğer bu özellik açık değilse açabiliriz. Açık ise ne kadar inmesi gerektiğini ayarlayabiliriz.

Coming Home: Gece arabayı park ettiğinizde farların veya sislerin yolu aydınlatması özelliğidir. Ayarlanan süre boyunca aydınlatmalar açık kalır ve yürüme yolunuzu aydınlatır.

Selektör ile Sislerin Yanması: Selektör ile sislerin beraber yanmasını ayarlayabiliriz.

WHATSAPP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

TEPEYE DÖN