BMW E6X Gizli Özellik Listesi

Hareket Halinde Video/TV izleme: Araç hareket halinde video oynatmanın durmasını engelliyoruz. Bu kodlamadan sonra hareket halinde de video seyredebileceksiniz.

Kadranda Gerçek Hız Gösterimi: Kadrandaki hız bilgisi radara yakalanmamak için 5-10 km düşük olarak ayarlanmıştır. Yani siz 110 km hız ile gittiğinizi düşünürken aslında gerçek hızınız 100 ile 105 arasındadır. Bu kodlama ile gerçek hızınız kadranda gözükecektir.

Kadrana Dijital Hız Göstergesi: Bu özelliğin kodlanması sonrası dijital hız bilgisi ekrana gelecektir. Ayrıca gerçek hız gösterimi de yapılabilmektedir.

Kilitleyince Sesli Onay: Bu kodlama sonrası aracı kilitleyince 1 kez sesli uyarı verecektir.

Kilit Açınca Sesli Onay: Bu kodlama sonrası aracın kilidini açınca 2 kez sesli uyarı verecektir.

Kumandadan Cam ve Sunroof Kapatma: Kumandadan camları ve sunroofu kapatabilirsiniz.

Komfor Modu: Konfor modu ile araçtan uzaklaşınca kapıların kilitlenmesini aktive edebiliriz. Ayrıca kapıların konfor modu ile kilitlenmesini açtıktan sonra camların, sunroofun ve aynaların otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Selektör ile Sislerin Yanması: Selektör ile sislerin beraber yanmasını ayarlayabiliriz.

Klima Otomatik Modda iken Fan Hızı Gösterme: Klima otomatik modda çalışırken fan hızı göstergesi kapanır. Bu kodlamadan sonra otomatik olarak fanın hangi hızda çalıştığını görebileceksiniz.

Welcome Lights (Karşılama Işığı): Karşılama ışığının araç menünüsüne entegresi sayesinde araç menüsünden açıp kapatma şansınız olacaktır.

Aynaların Kumandadan Katlanması: Bu kodlama ile birlikte kumandadan aynaların katlanması aktif olacaktır.

Amerikan Park: Sinyallerin sürekli yanmasıdır. Araca görsellik katan bu özellik sinyallerin çalışmasını engellemez. Sinyal verdiğinizde sinyal lambaları görevini yapar ve sinyal işlemi bittiğinde yanık pozisyonda kalacaktır.

WHATSAPP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

TEPEYE DÖN